Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Irodai takarító munka...

Az Irodai takarító munka mennyire nehézkes mert még nincs benne munkatapasztalatom?!

Figyelt kérdés

tehát ilyen irodák takarítása folyosók mosdók stb így értettem a feltett kérdésemet.


Akinek van ebben munkahelyi tapasztalatai iroda takarításokban kérem csak az írjon.



#iroda #takaritas.
2015. ápr. 1. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne nehézkes?

Én is azt csinálom. Derék kell hozzá.Némi tapasztalat és természetesen a lehető legnagyobb megbízhatóság. Ami ott van a dolgozóké, az a takarító számára nem létezik. Iratokat nem nézegetünk. Nálunk pl még hozzá sem nyúlhatunk.

2015. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Derék azt ,hogy érti? Akkor ezek szerint kell hozzá gyakorlat?
2015. ápr. 1. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a szemetes, papírgyűjtő kosarak lent vannak, bizony hajlongani kell.
2015. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlat meg úgy kell hozzá, hogy az ember tudja, milyen sorrendben csinálja pl.

Amikor kezdtem, egy régebben ott dolgozó sok jó tanácsot adott. Az ember azt hinné, takarítás az tök mindegy otthon, vagy máshol. Hát nem mindegy.

2015. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jobb mint diszkót takarítani
2015. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!