Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy üzit hogy van...

Kaptam egy üzit hogy van extra netem, megpróbáltam rámenni a telefonomon az internetre de sikertelen. Most mit kéne tennem, miért nem tölt be?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 21:05
1 2
 1/14 2xSü ***** válasza:
6%

> Kaptam egy üzit


Kitől? Milyen csatornán? Mi állt az üzenetben?


> megpróbáltam rámenni a telefonomon az internetre


Milyen telefon?


Meg úgy milyen szolgáltatónál milyen dolgokra fizettél elő?

2015. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A telenortól kaptam az üzit és épp ez az h semmire nem fizettem elő csak feltöltöttem az egyenlegem, ez most csak egy tévedés?
2015. ápr. 2. 21:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Telefont kapcsold ki és be,hátha működni fog.

És ellenőrizd,hogy be-e van kapcsolva a net a telefonon.

2015. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 2xSü ***** válasza:
4%

Tehát SMS-t kaptál ezek szerint. Mi áll benne?


Ezek alapján valamiféle feltöltőkártyás előfizetésed van. Eddig tudtál netezni? Milyen telefonod van? (Az előbb nem véletlenül kérdeztem rá ezekre.)

2015. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem túl speckó teló a fajtája is telenor és ez nem tévedés bár elég fura egyébként eddig sem tudtam de most elvileg tudnom kéne
2015. ápr. 2. 21:26
 6/14 2xSü ***** válasza:
4%
Még egyszer: Mi állt az üzenetben? Eddig tudtál netezni vele?
2015. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 2xSü ***** válasza:
4%

Bocs, oké, eddig sem tudtál. Akkor már csak a kérdés az, hogy mi állt az üzenetben.


Illetve a telefonról annyit minimum tudnunk kellene, hogy pl. Android rendszerű-e, vagy valami név, amiről be tudom azonosítani, hogy milyen rendszer fut rajta, azon hogy és hol lehet beállítani a netet.

2015. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 2xSü ***** válasza:
4%
Android rendszerben a Beállításokat kell megkeresni az alkalmazások listájában, ott van olyan, hogy mobiladat, azt kell bekapcsolni. Ha több füles a beállítás, akkor az első fülön találod. (Ez Android 4.4.2-nél így van, más verzió esetén esetleg változhat a neve.)
2015. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fogalma sincs milyen rendszer fut rajta
2015. ápr. 2. 21:35
 10/14 2xSü ***** válasza:
4%
Érintőképernyős?
2015. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!