Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés

Nemcsak velem fordult elő, hogy kigúnyoltak, letámadtak a kérdésem miatt, de ahogy nézegetem az oldalt, másokkal is. Életképtelen, ostoba, megérdemelted, hülyegyerek, stb.

De továbbmegyek, nemcsak itt, úgy általában mostanában egyre több oldalon, amik kifejezetten problémákra, kérdésekre "szakosodtak", mintha túlsúlyba kerültek volna a trollok! És most nem az olyan kérdések kiröhögését értem, hogy pl. "35 éves vagyok, félek a szellemektől az ágy alatt, mit tegyek?", hanem -szerintem- normális kérdések feltevőinek a megalázását.

Senki nem szakértő mindenben, nem?


2015. ápr. 3. 14:50
 1/3 anonim válasza:

mai világ ilyen sajnos

szokd meg

2015. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Internet világa. Anonimban bárki kijelenthet bármit, úgy sincs semmi következménye.
2015. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért ez eléggé elkeserítő.
2015. ápr. 3. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!