Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küldenétek jó rap zenéket?

Küldenétek jó rap zenéket?

Figyelt kérdés
Lehet angol, magyar, régi, új, lehet benne ének is, csak a szövege legyen értelmes :)

2015. ápr. 3. 23:47
 1/7 Munkissrác válasza:
Én nem tudok jobbat a Miles DAvis Doo Boop és Judgement Night filmzenénél amik jazz-rap és rap metál kategóriába tartoznak.
2015. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LittleUnicorn17 válasza:

Én többnyire GARAGE-t és RTM-et hallgatok. Főleg ESSEMM-et, Sütit, Fura Csé-t, Mr. Bustát, AK26-ot...

Először hallgass meg mindegyiktől egy számot és ha tetszik, akkor szerintem csekkold a többit is... itt van pár olyan rap amiket gyakran hallgatok.

ESSEMM-Miért jó?

ESSEMM, Süti, Fura Csé, Ra- Fel az égig

Farkasok (AK26 X Mr. Busta)-Farkasok.

Angol:

Eminemet szoktam hallgatni a leggyakrabban. Viszont fogalmam sincs, melyik számát is mondjam, úgyhogy ha megfog a szám címe, akkor hallgasd meg, hátha megtetszik. Remélem azért tudtam segíteni.

2015. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

ha értelmes szöveget akarsz, az előző válaszoló leírta azokat, amiket NE hallgass. Eminem az jó, vele nincs baj.

Akkezdet Phiai, Anonim Mc, őket ajánlom.

2015. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LittleUnicorn17 válasza:

Kedves Harmadik!

Honnan tudod, hogy neki nem fog tetszeni?

2015. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tech N9ne

Ces Cru

Krizz Kaliko

Machine Gun Kelly

Billy Milligan (orosz)

Rittz

2015. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csak a 10 éves kis pcsáknak jön be baszta hulladék zenéje. Van rengetek magyar rapper, akik többet érdemelnének pl. Tkyd.
2015. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2pac,Eazy E,Dr Dre,Mos Def,Cypress Hill,Snoop dogg,Mac Miller,DMX,Ice Cube
2015. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!