Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi annak a munkának a neve...

Mi annak a munkának a neve amikor én adok utasításokat?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom hogy minek tanuljak... Az biztos hogy valamit tervezni akarok... Házakat, ruhákat, tárgyakat, kocsikat. Bármit.

Ugy akarom élni az életem hogy szórakoztató legyen az amit csinálok. De nem pontosan olyanhoz van kedvem... Én azt akarom hogy amikor bemegyek a munka helyemre akkor ne egybol le uljek egy irodaba es kezdjek hozza az unalmas munkahoz... En izgalmas es szorakoztato

munkat akarok. Peldaul: be megyek es megmondom mit hogyan kell, hogy ezt ide ezt oda vagy igy pozolj ugy pozolj, vagy igy meg amugy... Nagyjabol szeretek utasitani embereket... Milyen munka az olyan ahol én adok utasításokat?



#munka #nehézség #iskola #főnök #parancs #trrvezo #izgalnas #szirakoztato #nagyszeru
2015. ápr. 4. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nagyon gyerekesen látod ezt, majd pár év múlva tedd fel ezt a kérdést.
2015. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Főnök. :D
2015. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!