Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is hiányzik Michael...

Nektek is hiányzik Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Már lassan 7 éve hogy elhunyt de még mindíg nem tudom felfogni. Hogy miért egy ilyen jólelkű önzetlen embernek kellett Ennyit szenvednie és meghalnia.? Ezt a sok bántást,meg megalázást pont ő nem érdemelte volna. Ő csak meg akarta menteni a Földet és megmenteni az embereket,de csak kihasználták.:(
2015. ápr. 4. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :)
2015. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hogy hiányzik-e?? Ez milyen kérdés?? Szörnyen hiányzik pedig csodálatos ember volt akit pedofíliával vádoltak és még most is... Mintha valami eltűnt volna az életünk-ből mikor elhunyt. Nagyon jó ember volt!! Azok akik vádolják szerintem b@rmok. Ez van.. persze sok embernek sok gondolata van. Ismerem én. Ki vádolja, ki nem. Én nem vádolom inkább mellé állok!! Tegyetek ti is így!! És még egyszer SZÖRNYEN HIÁNYZIK!!!
2015. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem rendkívül! Bár én még csak az elsőt kezdtem amikor meghalt, de már akkor is az ő számait hallgattam. Nagyon szerettem. Nagyon rendes ember volt. A dalaiban voltak igazságok. Olvastam az életrajzát, és már gyerekkorában is nagy-nagy tehetség volt. Felnőttkorában még jobb és még nagyobb lelkű ember lett. Imádta a gyerekeket, szerette mindet. Az ilyen embernek még most is élnie kéne, de ha most még élne... lehet fura lenne neki az egész világ. Oly sok fájdalom van a mai világban. De a dalai halhatatlanok. Megunhatatlanok. Élvezetesek. Ezért hiányzik. DE NAGYON!!! :(
2015. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 válaszoló teljesen igazad van. Mikor meghallt a legnagyobb kincset vesztette el a világ. Nélküle üres minden. Melyik sztárnak jut manapság eszébe hogy meg akarja változtatni a világot?jobbá akarja tenni?senkinek egyedül Michaelt érdekelte. A mai Sztárok csak magukkal törődnek hogy nekik jó legyen a többi embert leszarják. Michaelnek viszont fontosabbak voltak mások mint saját maga főleg a gyerekek. Szörnyen felbosszant ha rosszat mondanak róla vagy ha meghazuttolják! Pont ő nem érdemelte és nem érdemli meg. Még egy ilyen önzetlen jólelkű ember nem lesz mint ő és egyetlen egy ember,sztár se fog még a nyomába se érni. Michael volt és lesz is a király mindörökké. Nagyon hiányzik remélem már egy jobb helyen van és majd a mennybe majd találkozhatok vele:( Kérdező voltam!
2015. ápr. 8. 15:22
 5/10 anonim válasza:
100%
2-es vagyok! Köszönöm az egyetértést és remélem is hogy találkozunk vele fent!! :)
2015. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igazi tiszta lelkű ember volt, túl jó erre a világra. nemhogy a sztárok közt, de az átlagemberek közt is igen ritka a hozzá hasonló.
2015. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van utolsó válaszoló😊
2015. szept. 4. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon. Amikor meghalt azt éreztem hogy minden remény,szeretet,jóság eltűnik a földről.
2016. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ezt olvassátok el és rájösztök a valóságra, vagyis, hogy él:

[link]

2016. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne nevetessétek már ki magatatokat azzal hogy elhisztek ilyeneket!!
2016. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!