Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segitene! A tavaszi...

Valaki segitene! A tavaszi mondoconra akarok menni. Ez lesz az első^^ . A Vampire knight-bol szeretnék beöltözni Yukinak, hogyan tudnám megcsinálni a cosplayt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Vegyél egy olcsó fekete kosztümöt,fekete szoknyával,fekete harisnya,fekete cipő,piros szalag,fehér blúz. (Hasznát is jó,HÁDA)

2. Keress egy varrónőt és varrasd rá a fehér sávokat.

3. A karszalagról vigél képet egy műhímző boltnak és ők rávarrják egy fehér,tépőzáras karszalagra ami ugye textilcsík,amit a ruhát varró varrónő is megcsinálhat.


Vagy ha telik rá rendelj.: [link]

2015. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ciana ***** válasza:
Legközelebb ne 6 nappal Con előtt állj neki szerintem. Az első válaszoló nagyon frappáns, szerintem is talán még így lesz időd is. De nem tudom mennyi idő egy varrónőnél egy ruha megcsinálása (Ott kell-e hagyni, van-e nála más ruha is, akkor nem a tiédet fogja először ...). Ha vásárolsz, a kiszállítás is elég necces néha. :D Meg ügye húsvét is most van ... : / Biztos most akarod elkezdeni?
2015. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat!

Nem tudom hogy időben elkészül-e .Mindenesetre teljes gőzerővel nekiállok keresgélni .Annyival könnyebb hogy nem kell varrónő, mert én is remekül tudok varrni .

Ha viszont nem leszek kész időben, akkor mást veszek föl . :) A lényeg hogy elmenjek a Conra

2015. ápr. 6. 02:01
 4/4 Ciana ***** válasza:
Sok sikert és jó szórakozást :D
2015. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!