Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt csinálják...

Mennyi idő alatt csinálják meg és mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
Eltört a szemüvegem úgy, hogy csak az egyik lencse esett ki, illetve leszakadt az azt tartó horgászzsinór szerű csík. Úgy néz ki ez a szemüveg, hogy nincsen alul keret, hanem, mivel két lencséjű s az összeillesztésnél van egy rés, abba bele volt dugva a zsinór s az tartotta. A lencse karcos lett, szóval azt mindenképp cserélni kell. Mire számíthatok, hány nap lesz vagy egy pár óra alatt megtudják csinálni?

2015. ápr. 6. 10:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg gondoltam arra is, hogy azt a lencsét (ami kiesett) visszarakatom, mert nincs eltörve, látok vele, csak külső szemből csúnya, mivel lilás, zöldes színfoltokat lehet látni rajta. Talán egy fél óra vagy akár egy óra alatt visszatudják rakni.
2015. ápr. 6. 11:59
 2/4 ValasJogMediacio válasza:
Szerintem optikai szaküzlet függő. Egy vállalkozót biztosan ajánlhatok, ahol akár azonnal is megvárható, kedves, szakszerű a kiszolgálás, készleten is van minden bőven: Diramerján Optika Újbuda. Budapest XI. kerület Bercsényi u 1. Egy szemüveg ára, így a javítási költsége is sokmindentől függ. Alapigények vagy prémium igények...
2015. ápr. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a lencsét célszerű lenne kicserélni, mert azzal nem sokra mész, csak a szemedet tenné tönkre. ezt megcsinálják szerintem 1 óra alatt, ha olyan helyre mész, ahol az emberek ráérősek.
2015. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos vidéken lakom kb. 150-175 km-re Budapesttől.

Megcsinálták nekem a szemüveget úgy, hogy egy kicsit karcos, de használható. Nekem még így is jó! :) Majd szünetben elviszem kicseréltetni a lencsét.

2015. ápr. 12. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!