Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autóprobléma. Mi lehet a...

Autóprobléma. Mi lehet a baja? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy 2000es 1.2es opel corsa c tipusú autóm. Kb fél éve kezdődött a probléma,hogy egyszer elmegy róla a km számláló,és ilyenkor be sem indul. Aztán visszajön és megy az autó,ez van amikor csak egy óráig tart,de van,hogy egy hétig. Ha menet közben megy el róla,az autó addig megy,még le nem állítom,de ha leállítom nem indul be. Már 4szerelő nézte meg,de semmit nem találtak,jelenleg kulcs nincs benne,de világít az összes visszajelző lámpa,az indextől kezdve minden,de nem indul. Volt már valakinek hasonló problémája? Ha igen mi volt a baja,és mennyiért csinálták meg?

2015. ápr. 6. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp autóvillamossági baja van, én olyan szervizet keresnék ahol kifejezetten erre szakosodott emberek dolgoznak. Szerintem itt a vezérlő computer adta be a kulcsot én G astrámnak is volt hasonló bogara csak ott x menet után kapcsolt fel az összes visszajelző még az is ami soha nem világított be nekem és leállt a motor. Nekem ezt 30 ezerért csinálták meg úgy 4 éve.
2015. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!