Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolában hova érdemes ülni?

Iskolában hova érdemes ülni?

Figyelt kérdés

Én leghátra ültem, mert sose szerettem ha ülnek mögöttem, de így annyira nem figyelek.

Viszont 1-2 órára beültem legelső sor legszélén ablak felé, háttal a falnak úgy hogy senki se legyen mögöttem, tanárra meg jobban bírtam figyelni, meg órába is bele-bele szólogattam, aztán így jobban megy a tanulás :D

Mik az előnyei / hátrányai a helyeknek? Elől nem lehet puskázni, de jobban lehet figyelni órán?



2015. ápr. 6. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Elől ülni agybaj, van aki szereti, de utálat. Puskázni lehet, csak ügyesnek kell lenni, én azt utálom, hogy a tanár az ember képében van. A leghátsó padban azért gáz a puskázás mert a hülye is tudja h nem azért mentél hátra hogy ott legyél és kész...de persze könnyebb mint elől. Szerintem a legjobb hely valahol középtájon van, ahol te tudsz figyelni de a tanár annyira nem figyel. Nekem ez a véleményem.
2015. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb direktben a tanár előtt, mikor még suliba jártam szerettem oda ülni, egyrészt ott nem gyanakszik puskázásra, ha felelni kell akkor előre nem nagyon válogat mivel azok a szemébe néznek a tanárnak és a hátsók azért vannak ott mivel nem megy nekik az anyag. Meg okos dolog elől ha figyelni akarsz...
2015. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Veru10 ***** válasza:
100%
Ülj előre,onnan jobban lehet látni a táblát,én mindig előre törekszem!
2015. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!