Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor én most bűnöző vagyok?

Papics kérdése:

Akkor én most bűnöző vagyok?

Figyelt kérdés
3. osztályos voltam, amikor rosszul cselekedtem. Az osztálytársammal voltunk bent 2-en az osztálytermünkben, a többiek ebédeltek az akkori osztályfőnökünkel. Nem akartunk ebédelni, mert főzelék volt, és azt nem szerettük, ezért az osztályterembe mentünk csokit enni, mert az osztálytársam (akivel kilógtunk az ebédlőből) azt mondta, hogy majd ad a csokijából, de nem adott. Viszont egyszercsak el kellett mennie wc-re, és én egyedül maradtam a teremben. Nem bírtam visszafogni magam, ezért letörtem egy sort (4 kocka) a táblából, és egy kicsit kintebb húztam a táblát, hogy ne jöjjön rá a lopásra. Szerencsére nem vette észre, de engem már azóta is furdal a lelkiismeretem... most mi fog velem történni? :'C

2015. ápr. 7. 00:16
 1/3 anonim válasza:
69%
Egy tolvaj vagy. Kötélen fogsz lógni.
2015. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak még vicces emberek.. :D

Ha annyira lelkiismeret furdalásod volt vagy van miért nem mondtad el neki? Sokkal jobb szerintem amúgy , hogyha az ember kimondja azt ami nyomja vagy a szívét,lelkét szerintem ezt vele kell megbeszélned az ilyeneket... de ne má .. :D

meg az ilyen szerintem egyáltalán nem nagy bűn talán csak részben kismértékben , mivel a 10parancsolat is kimondja hogy ne lopj.. nem tudom mennyire vagy isten hívő de az ilyen meg nem nagy bűn ezt szépen mond el neki szerintem de te tudod , hogy mit csinálsz

2015. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
inkább nem :DD
2015. máj. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!