Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a srácról?...

Mit gondoltok erről a srácról? Első benyomás? Járnátok e vele? Stb :

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 19. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Te vagy a képen? Ha igen, akkor oké, de ha esetleg nem Te, akkor elég bunkóság ide feltenni egy képet róla....
2010. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen...mondjuk ez egy kicsit előnytelen profil...szal van jobb kép is rólam, csak nincs túl sok önbizalmam....meg iylenek....gondolom kikérem a publikum véleményét....
2010. febr. 19. 09:51
 3/24 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszel bocsi:) de sztem nem vagy te csúnya:) így olyan kis "vékonynak" látszol.egyébként mosolyogj sokat:) és kicsit sportolj többet.az önbizalmadat meg kezd el növelni :D miért nincs önbizalmad?

18L

2010. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert látom a haveromat, ő sem 1 Adonisz persze...de valamivel...jóképűbb, mint én...és rá valahogy másznak a lányok...nem is csinál, mond semmit...én nem vagyok rá irígy, csak 1szerűen nem érzem magam olyan jóképűnek, h merjek kezdeményezni....am ez 1 xar kép.majdd teszek fel 1 jobbat.
2010. febr. 19. 10:04
 5/24 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

neki biztos azétr mert van önbizalma:)

2010. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
...jah....am igaz, h elég vékony vok....ez a haverom kikcboxol meg minden....nem egy nagy darab, de elég izmos....nekem is mondja, h gyere meg gyere, de 1szerűen nem az én világom....meg kondizni is hív....de látom a konditeremben a sok kigyúrt fickót...és szégyellek lemenni közéjük.Próbáltam otthon edzeni, de belefáradtam és feladtam.....adhattok pár jótanácsot...mi csináljak?
2010. febr. 19. 10:09
 7/24 A kérdező kommentje:
18 vok....am ti is írjátok meg a korotokat légyszi
2010. febr. 19. 10:10
 8/24 anonim ***** válasza:
A csajok...nem az izomra buknak...itt a baj,hogy így vélekedsz rólunk...
2010. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
....neki néha túl sok önbizalma van....lehet, h ha sportolnék és látnám magamon az eredményt, akk nekem is lenn....
2010. febr. 19. 10:12
 10/24 A kérdező kommentje:
....félreértesz....csak a haverom, míg nem sportolt...addig sovány volt....önbizalom nélkül...a kutyát se érdekelte....most úgy néz ki ahogy, igaz sok önbizalma van....és nemtom...másznak rá....az tény, h a csajok nem erre buknak, de lehet, h 1 kicsivel magabiztosabb lennék, ha gyúrnék.
2010. febr. 19. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!