Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az okos lányokról? Mennyire legyen okos? És ha okosabb nálatok? Járnátok olyan lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Legyen okos, tájékozott, okosabb is lehet nálam, de ne legyen okoskodó.(Főleg ha még nincs is igaza)

Sőt, azért ez elég alap elvárás sztem.

2011. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Lehessen vele jókat beszélgetni, tehát fontos, hogy okos legyen. Nálam okosabb? Nem hiszem, hogy mindenben okosabb lenne nálam, mindenki másban jó, különben sem azért vagyunk, hogy versenyezzünk, "melyikünk az okosabb".
2011. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Annyira legyen okos, hogy azt higgyem én vagyok az okosabb.
2011. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Ismerje a következő állatot: Szarok rája
2011. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem az okos fogalmát a kérdésedben...Az okos lexikálisan, vagy tapasztalatban? Ami azt illeti engem nem zavar ha akár melyik értelemben okosabb, de ahogy az előző válaszban olvasható ne legyen okoskodó. Én szeretem ha egy lány intelligens, azt pedig nagyon nem szeretem ha buta akár milyen értelemben...
2011. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
mind1 milyen okos csak jól nézzen ki :D
2011. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy járnék, sőt! Holnap fogok randit kérni egy olyan lánytól, aki nemcsak, hogy gyönyörű, hanem még okos is.
2011. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz okosságon. A legtöbb ember ezt a fogalmat félreérti.


Természetesen jó, ha egy nő okos. Az okosság sosem hátrány. De nincs értelme a túlzott elvárásoknak ezzel kapcsolatban.

2011. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Legyen tájékozott legalább az alapvető műveltségi dolgokban, de sose akarjon okoskodni, vagy azt érezni, hogy mennyivel különb másoknál.

Hosszú távra senkinek sem kell egy sötét ribanc, aki még a szorzótáblát sem tudja.

2011. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
hogy lehetne már okosabb? tudományos teny,hogy a nőknek 10%-al kissebb az agytérfogatuk
2011. jún. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!