Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikába rajz küldése aláírás...

Amerikába rajz küldése aláírásra vajon megéri?

Figyelt kérdés
Ha amerikába küldök egy sztárnak rajzot borítékba vagy nem tudom mibe kellene,akkor szerintetek mennyi az esélye hogy megkapja és aláírja nekem és úgy küldik vissza?Azt tudom hogy nem ő kapja meg először hanem valami menedzser iroda vajon tovább küldik majd neki az ilyen jellegű dolgokat?

2015. ápr. 7. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sok esély nincs, max rajongói levelet küldenek neki, nyilván nagy sztár és napi 100 levelet kap, nem hiszem hogy mind elolvassa, visszaküldeni pláne nem fogják
2015. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak mer hallottam hogy valakinek adtak autogrammot a rajzára.Azért megpróbálom elküldeni aztán lesz ami lesz.Ha nem jönne vissza akkor rajongói levelet küldök ott meg már ugyis előre elkészített levelet kapok vissza:)Próba szerencse
2015. ápr. 7. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!