Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek e olyan rajzpályázato...

Ismertek e olyan rajzpályázatot ahol mangát kell rajzolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek rajzolni és az utóbbi időben elkezdtem a mangákkal is foglalkozni. 12 éves vagyok és szeretném kipróbálni magamat egy ilyen pályázaton. A válaszokat előre is köszi. :)

2015. márc. 29. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs kereső a gépeden,te kis lusta here?


[link]

2015. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyisd meg az oldalakat amiket küldtél! És alaposan nézd meg! Mindegyik 2014-re szól. Csak azután mondanék másokra ilyet miután én is alaposabban megnéztem azt amire rákerestem!
2015. márc. 29. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

A MondoConon mindig van beküldős, illetve helybenrajzolós verseny is, mondjuk konkrét mangaoldal csak beküldős rajzversenyen van. Konkrét hosszabb terjedelmű mangával figyelni kell az International Manga Awardsot, de azt neked ilyen fiatalon nem ajánlanám, kivéve ha már annyira profin rajzolsz, mert ott tényleg a legjava szokott indulni, akik ki tudja, hány éve nyomatják a mangarajzolást. (Talán mangaka-asszisztensek is vannak közöttük, nem tudom.)

Elsőre tehát egy kisebb MondoConos versenyt ajánlanék, és közben ne állj meg a gyakorlásban.

(Én most leszek 18, amióta az eszemet tudom rajzolok, az utóbbi hat évben kezdtem el olyan szintre fejlődni,a mivel már én is elégedett vagyok, és még nem mertem belevágni egy ilyenbe.)

2015. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válasz írójának köszi a segítséget!
2015. márc. 30. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!