Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen népdalokat ajánlotok...

Milyen népdalokat ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és ének versenyre megyek. Három népdalt kéne választanom de nincs túl sok ötletem. Alt mezo a hangom.

#verseny #népdal #ének #ének verseny
2015. ápr. 7. 11:23
 1/4 kocka1111 válasza:
semmilyet mindeggyik sz*r bocs nem tudok népdalokat de keress rá a neten hoghy magyar népdalok
2015. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A csitári hegyek alatt

Lement a nap a maga járásán

Megöltek egy legényt.

Ezek nem túl könnyűek, a hangtávok is elég nagyok, és különböző vidékekről származnak. (Persze ezek csak ötletek, de ebből kettővel nyert versenyt a húgom, igaz, hogy az már elég régen volt.)


Sok sikert a versenyhez! :)

2015. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. ápr. 7. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A csitári hegyek alattot semmiképpen nem ajánlom. :) Nem is nagyon szoktuk választani zsűriként versenyen, mert nagyon ritka az az énekes, aki az első pár hangot tisztán ki tudja énekelni. Ha népdalversenyre készülsz, ajánlani tudom neked Kallós Zoltán gyűjtéseit vagy a magyar népzenei online adatbázist. [link] [link] Sok sikert kívánok és haladj továbbra is a hagyományőrzés útján. :)
2015. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!