Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeiteket és személyes...

Véleményeiteket és személyes tapasztalaitokat akarom tudni a Tökölön levő a Fitting-Kerről és az Instrumról?!

Figyelt kérdés

Milyen ott dolgozni, bármit amit tudtok ezekről a munkahelyekről írjátok le!

Én azt hallottam hogy nem jó helyek mert kevés a fizetés és sokat kell dolgozni [10-16 órát egy nap] stb...

De persze a pletykák nem mindig igazak.


Tudtok ajánlani jó munkahelyeket a Csepel-Szigeten ahol CNC Maró és CNC esztergával foglalkoznak?



2015. ápr. 7. 17:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
KLS-ÁTI sziget ipari park (volt csepel autógyár) UBW Zrt lakihegy
2015. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
100%

INSTRUM


Személyes tapasztalat:

Az Instrum elég piszkos, kicsi és megkövetelik a túlórát amit ha nem vállalsz el akkor az állásoddal játszol...

Fizetés terén sem a legjobb. Gépek aránylag jók, habár a legtöbb leselejtezett német maradék, csak esztergák vannak. Egyszerre két gépet kell vinned ami nagyon leterhelő föleg amikor nem adnak megfelelő mérőeszközöket... Kevés a gépbeállító és sok a zöld gombos , mindig levannak terhelve a beállítok mivel nem tudnak ennyi géppel és emberrel foglalkozni ezért sokszor bolondok háza van.

A körülmények is elég gyászosak mivel nem kapsz ruhát,védőszemüveget,bakancsot és még kesztyűt se... Minden ilyent magadnak kell megvenned.

A mellékhelyiség a legundoritobb az egész helyben arról nem is akarok írni mert az nevetséges hogy ennyi emberre[50] 4db piszkos kis WC áll rendelkezésre. Öltözőkről ne is beszéljünk...


Szóval szerintem nem egy jó hely, kollégák és főnökség terén sem.


Sajnos sokszor cserélődnek az emberek.

2015. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
INSTRUM habár most új gépparkot vettek reménykedjünk hogy fejlődni fognak.
2015. máj. 5. 09:45
 4/30 anonim ***** válasza:
akkor megyünk oda!
2015. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

KLS-ÁTI ... <---Azt mondják ez a legalja, csak a rosszat hallottam róluk. Legamatőrebbek. Eléggé szidják őket.

De persze saját személyes tapasztalatom nem nagyon volt csak egy interjúm elég is volt.


UBW Zrt lakihegy-t nem ismerem, sajna a honlapjukról sokat nem lehet megtudni.

2015. máj. 13. 23:06
 6/30 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket,mindig vesznek fől embert , még úgy is ha nincs meghírdetve az állás.
2015. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%

Sziasztok. Olvassátok el a személyes tapasztalatomat.


Sajnos egy ideig a Tököli INSTRUMban dolgoztam. Hát az tényleg nem egy jó hely. Kiteregetem a szennyest ha már itt vagyok remélem elolvassa valami ügyvédféleség és rájuk megy mert már megérdemelnék mert pofátlanság amit ott művelnek az emberrel. Ez nem személyes bosszú ez az egész amit leírok az igazság, ha valaki nem hiszi el töltsön el náluk egy hónapot úgyis bárkit felvesznek és akkor rájön hogy igazam volt.

Szabálytalan szerződéseket írnak csak hogy ők járjanak jól, sokszor be sem jelentenek csak azt mondják. Minimálbérre vagy 4 órára vagy bejelentve de

12-16 óra az elvárás és ha nem vállalod el akkor fenyegetőznek hogy kirúgnak szóval sokszor cserélődnek az emberek... Ez az ultra szánalmas.

Régi leselejtezett német szerszámgépekkel dolgoznak, habár azt hallottam hogy nem rég sikerült beszerezniük pár új gépeket.

Sokszor nincs lapka, szerszám, mérőeszköz a mérésekhez amik akadályozzák a pontos precíz munkavégzést és utána meg ők pofáznak hogyha valamit nem tudsz megoldani az ilyen hatalmas hibák ellenére, te vagy a hibás. Sose dicsérnek meg ha jól dolgozol, de amint csinálsz egy kis hibát egyből jön a levonás és a többi olyan dolog ami erősen sérti az emberek jogait.

Előfordulnak lopások a műhelyen belül. pl: azt hallotam hogy a raktárból elloptak gondolom én hogy az alkalmazottak közül valaki vagy valakik egy henger alakú bronz anyagot aminek nem kicsi az értéke, ebből is látszik az ottani színvonal.

Fizetések nevetségesek ne is beszéljünk róluk. Alapból 2 gépet kell vinni és előfordul hogy mikronos a tűrés és nincs megfelelő mérőeszközöd mert nem tudják biztosítani mert inkább a főnökasszony [Szilágy Ildikó] vesz magának egy BMW 425i-t Xdrive-t mert az neki annyira fontos... Inkább vett volna targoncát és mérőeszközöket stb amire szükségünk lenne.

2015. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
100%

Folyt:


.... Persze cégre vette az autót :D

Kalácska Attila a "gépbeállító" főnök egyszerű mint az 1x1 és alig dolgozik csak kiadja a munkát ha annak lehet azt nevezni és aztán jókat beszélget a női alkalmazottakkal. A nagy HohohoHorgász csak úgy hívtuk mert csak az a témája van hogy milyen jót horgászót a hétvégén...


Üzemvezető Borbély Lászlóról csak annyit hogy élete során elvileg csődbe vitt 2 céget és lopja az anyagokat hátulról. pl a rezet stb.

Akkora szakértelem hiány van ott náluk hogy az hihetetlen és már-már szánalmas. Kihasználják szegény alkalmazottaikat. Meoból sokszor jött ki olyan Meos darab ami hibás volt... de mehet a gyártás... :D :D aztán hogyha bemész és szólsz még ők vannak felháborodva. vicc...


Azt hallottam valamelyik nap volt náluk az Echo TV mert elvileg benne vannak Magyarországon a 200 leggyorsabban fejlődő [persze :D ] munkahelyek között. Kíváncsi leszek a műsorra, azt hallottam hogy hatalmas színjáték volt a műhelybe mindenki kicsípte magát 1 nap és ment a képmutatás.


Szerintem egy pénzmosó az a hely vagy nem tudom mert annyi pénzt tesznek ezek zsebre mivel német piacra dolgoznak és euroval fizetnek nekik amúgy csoda hogy kifizetik őket, de csak azért mert van egy pár nagyon jó alkalmazottjuk akik vért izzadnak azért hogy jól menjen a termelés, nem a Kalácskára gondolok...

2015. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%

Fittingről annyit tudok hogy Budacashbe benne volt és ezért nemrég elküldtek 10 embert szerintem ennyit elég is róluk is mondanom és mindenki tudja hogy mi a szitu...


De az a hely fényévekkel jobb mint az Instrum.

2015. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:

[link]


Itt mekkora egy képmutatás történik a tököli Instrumot vezetők részéről, minden második szavuk hazugság, jogászoknak és ezzel foglalkozó hatóságoknak tudom ajánlani hogy nézzék át hogy mennyire dolgoznak ők legális mert nagyon csaló egy banda, simán osztogatnak a borítékokat, nem jelentenek be rendesen vagyis max fél legálisan vagy hogy is mondják ezt,

Megvették a kis pólóikat és aznap felvették, ki takaríttatták a műhelyt, tudom mert ott dolgoztam sajnos náluk és emlékszem erre a napra.


A munkavédelmi szabályokat pl egyáltalán nem tartják be, valami öreg 70 éves emberke szokott néha benézni "munkavédelmis" néven, de szerintem még őt is lefizetik.

Munkaruhát, cipőt és a szükséges dolgokat nem adják, sokszor nem fizetnek ki rendesen.


Szerencsétlen nőket és férfiakat kihasználjak, szarért húgyért szétdolgoztatják őket.


Senkinek nem ajánlom ezt a helyet, ennél még kukásnak is sokkal jobb lenni.


Vajon mennyit fizettek az Echo TVnek hogy megcsinálják nekik ezt a kamureklámot?


Az előttem íróknak pedig respect, el kell tüntetni az ilyen helyeket az országból mert sajnos rengeteg ilyen munkahely van, nagyon rontják a gazdaságunkat!


Persze megadjuk az esélyt is hogy jobbá és szebbé tegyék a helyet , de szerintem arra várhatunk.


Amúgy sajnos én azt tapasztaltam hogy a Csepel-Szigeten nincs jó fémipar foglalkozó munkahely, ha valaki talált légyszíves írja le,


vagy IRÁNY NYUGAT, NÉMETORSZÁG és a többi mert ott viszont nagyon keresik a szakembereket jó fizetésért mert itthon csak a bohóckodás történik köze nincs a legtöbb helynek a fémiparhoz, ilyen éhbérekért felesleges dolgozni mert hiába vagy egy jó szakember nagy tudassál a fejedben élhetsz egy egy szobás panelban.


ÉS AZ A baj hogy nem csak a fémiparral vannak nálunk gondok hanem szinte a munkahelyek 80% egy vicc.

2016. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!