Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti már láttatok sárkányt? Ez...

Ti már láttatok sárkányt? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem régen Németországban jártam a Sasfészek környéki erdőben,ahol egy barlang szerű gödörből mászott ki valami.

Ahogyy jött kifelé,egy kb 3 méter magas és 10 méter hosszú gyíkszerű szárnyas állatot láttam! Sötétszürke pikkelyei voltak,hosszú farka,hosszú nyaka,és szárnyai. Szinte világító vörös szeme volt.Szépen lassan közelített,látszott,hogy nem akar bántani,de amikor egyet léptem felé,elszelelt,de villámgyorsan.

Ti láttatok már hasonlót?

(Aki csak trollkodni akar,vagy megkérdezni mit szívtam az most elmehet a p*csába! Értelmes válaszokat szeretnék. :D

Akinek nem inge,ne vegye magára)



2015. ápr. 7. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy fanghúr volt (nem finghúr, hanem fanghúr!): [link]
2015. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmi volt,de más volt az állása,és a fejformája.
2015. ápr. 7. 22:36
 3/4 anonim válasza:
Komoly? Tényleg létezik egy ilyen sárkány szrű élőlény? O.o
2015. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én hiszek neked,de biztos vami más állat volt.Most terjed az interneten egy videó egy mutáns állatról amit a munkások láttak és az is csak egy beteg maláj medve volt.Magyarul lehet hogy egy olyan állat amit linkeltek csak beteg
2015. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!