Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy kawasaki kx 250-esem....

Van egy kawasaki kx 250-esem. Soha nem volt még cross motorom főleg nem 250-es. Soha nem tudom eldönteni, hogy nincs e vele baj és nincs viszonyitási alapom sem?

Figyelt kérdés
az van,hogy 3. ban még gázrántásra jön egykerékre,de néha 4. ben is sikerül felkapni ez igy normális eröben lehet? azon kivül meg nagyon jol gyorsul a pover is szépen nyit! a homokot dobálja rendesen maga alol még 5. ben is :D mi a véleményetek?

2015. ápr. 8. 15:09
 1/1 anonim válasza:
Szerinted most valaki megmondja hogy tuti vagy sz.ar a géped?Ha egy tapasztalt cross-os kipróbálná tudna valamit róla mondani.A dugattyút és a hengert legalább meg kéne nézni milyen állapotban van.A gázra egykerék meg függ az áttételezéstől is.Amugy nekem is ilyen motorom van.Vétel után mindjárt cseréltem a dugót és még sok mindent hogy rendbe legyen.
2015. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!