Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyának?...

Hogy mondjam meg anyának? Egyáltalán mondjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy ma leborotváltam a lábamat. Anyukám ezt nem engedi, mert hogy még fiatal vagyok, olyan 13-14 évesen csak. De mivel annyira hosszú fekete szőrszálak vannak a lábamon, leszedtem. Meg cikiztek is... Nem szóltam neki, de lehet kéne. Egyébként nem a legjobb a kapcsolatunk, de nem is rossz. (Ahohy megjött, szóltam is neki, nem sz*rtam be xd) 12/l

2015. ápr. 8. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne mondj semmit, úgyis észre fogja venni, hogy az egyik lábadat leborotváltad és fél lábon ugrálsz.
2015. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Inkább a háziorvosodnak szólj, 12 évesen ez nem normális
2015. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már miért ugrálnék fél lábon? -.-

Az osztályban többen is borotválják... És nekik is kb. olyan votl mint nekem.

2015. ápr. 8. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az első arra gondolt hogy a lábad borotváltad le, nem pedig a szőrt róla.


Attól még nem normális, valahol férfi hormonokkal szennyeznek titeket, később sokkal nagyobb bajod lehet belőle

2015. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kétlek, ha válaszoltok, akkor már a kérdésre... Nem akarok veszekedést, de a kérdésemre nem ez a válasz. Ha válaszolni szeretnétek, akkor már a kérdésre!
2015. ápr. 9. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szólj neki. Ha figyel rád úgyis észreveszi,ha meg nem,akkor minek mondanád!Én is borotváltam 12 évesen és nem csak a lábamat.16l.
2015. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. ápr. 10. 13:23
 8/8 anonim válasza:
Nem értem, hogy egyesek miért nem engedik... Félnek, hogy kezdenek felnőni a gyerekekk vagy csak spórolni akarnak az árammal?! Mindenesetre írtad, hogy ha 13 leszel akkor meg engedi... Addig csak el tudod titkolni... Vagy ha nem, az sem baj... ;)
2015. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!