Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó kis...

Ajánlanátok valami jó kis fantasy könyvet?

Figyelt kérdés
Legyen izgalmas, legyen benne romantika. Szeretem a rosszfiús történeteket is. A Luxen sorozat nagyon tetszett de már sajnos kivégeztem :/ de valami ahhoz hasonlót keresek :)

2015. ápr. 8. 18:57
 1/2 Mr.Niemand válasza:
A tövisek hercege trilógiát tudnám ajánlani. Ne tévesszen meg a borító és a cím, nem egy kisgyerek regény. A történet nagyon jó, a világ zseniális és a karakterek nagyon jól felépítettek. Habár ez az elején nem fog látszódni(mármint hogy a karakterek nem egy síkuak) A könyv több díjat is nyert, én csak ajánlani tudom! :)
2015. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Lélektársak trilógia a te könyvsorozatod ! Van benne romantika, rosszfiúk, meg minden ami kell. Én csak ajánlani tudom! :)
2015. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!