Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ráírtam a barátnőm facebookjár...

Ráírtam a barátnőm facebookjáról, de most nem hiszi el, hogy tényleg én voltam. (? )

Figyelt kérdés
A fiúra-aki tetszik-ráírtam a barátnőm facebookjáról, és elég jól ment a beszelgetés... Teljesen elfelejtettem bevallani hogy nem a barátnőmmel beszél, hanem velem, amit persze nem akart bevenni. A lényeg, hogy most valószínűleg megtetszett neki a barátnőm... De nem tudom mit tegyek. Tudom elrontottam, de kérlek aki volt már hasonló helyzetben, mit tettetek, vagy többiek, ti mit tennétek?

2015. ápr. 8. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Máskor mutatkozz be. Nagyon jól tudtad, hogy fogalma sincs arról, hogy nem azzal beszél akire gondol. Ez hatalmas átverés, nem is értem miért nem szakít, egy hazudóssal, aki másnak adja ki magát.
2015. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

#1 nincsen teljesen igazad. Nem hazudozásból tette. Hanem egyszerűen /gondolom/ barátnőjénél volt, és csak simán ráírt a srácra.

(Én is chateltem már más acc-ról azután kapcsoltam, hogy opsz rossz face :D)


Kérdező:

"valószínűleg megtetszett neki a barátnőm" : Ezek szerint szeret téged. Nem tudja, hogy te voltál, de szereti a stílusod. Mutasd meg neki, hogy igenis te vagy az igazi :-)


És figyu, máskor figyelj oda :) Szurkolok, hogy ne legyen baj

2015. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!