Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy, ha át jön...

Miért van az hogy, ha át jön a barátnőm, és kivágott pólóba vagyok, és folyton azt nézi?

Figyelt kérdés
már mint ha én ülök, és ő áll, akkor nem a szemembe néz,hanem a mellemet nézi, pedig heteró a csaj ?

#biszexualitás #vagy heteró
2015. ápr. 9. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

irigyrá mert neked nagyobb.

önbizalmat növel mert az övé nagyobb.

nem hetró.

2015. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha egy szintben ültök, és konkrétan lehet látni rajta, hogy bámulja, akkor jelntsd ki ezt. Ha akkor is ezt állítod, az elöttem szólóval értek egyet.

a) Irigykedik b)Büszke mert neki nagyobb van c) Bi hajlama van. De ezzel nincs baj. :)

2015. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rá kérdezni még nem mem merek, hát bi hajlama hát nem is tudom
2015. ápr. 11. 08:58
 4/7 anonim válasza:

2. vagyok. Mondom, előbb bizonyosodj meg arról, hogy tényleg bámul.

Amúgy meg, én biszex vagyok, tehát nem csak hajlamom van.

Csak barátnőim vannak, és mind tudja ezt rólam. Egyik sem akadt ki vagy feltételezte, hogy esetleg bejönne nekem.


Ha tényleg hasonló a helyzet, hangyányi az esély arra, tényleg pont te tetszenél neki. Ha pedig tényleg a barátnőd, akkor túllépsz ezen.


De ez így még mindig csak feltételezés.

2015. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az jó lenne ha én tetszenék neki, mert nekem nagyon be jön :), majd valamikor rá kérdezek :)
2015. ápr. 11. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:

eszenbe jutott még 1variáció-

1:tetszik neki a melled formja. mitomén:szép kerek.

2015. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát lehet :)
2015. ápr. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!