Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrjít a tudat, hogy ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít a tudat, hogy ebben a nagy melegben, amikor minden nő rövid szoknyát és kivágott felsőt visel, a párom folyton a nők fenekét és mellét bámulja. Mit tegyek, hogy ne bántson ez ennyire?

Figyelt kérdés
legfőképpen a kolléganőire gondoltam, ha bele gondolok,hogy a párom nézi a kolléganője hatalmas nagy dudáit egy kivágott felsőben akkor gombócot érzek a torkomban. Igaz akkor is megnézi más nők melleit ha velem van persze nem nyálcsorgatva csinálja de én rögtön észreveszem. Annyira zavar...lányok ti hogy vagytok ezzel?
2013. jún. 20. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Érd el hogy téged nézzen?
2013. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%

keress olyat aki nem tahó vagy szokj hozzá


hidd el pontosan tudja mit csinál

2013. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Nézz te is pasikat meglátod majd neki sem fog tetszeni.. vagy ami jobb HAGYD EL!
2013. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Hűséget fogadott, nem vakságot!
2013. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ugyanígy. Friss kapcsolatnál sok mindent lelehet szűrni tavasztól őszig a partnerről.

Mondd meg neki,hogy ez nagyon zavar téged,és akár kenyértörésről is lehet szó,ha ezzel belemászik a lelkedbe.Kérdezd meg tőle,hogy neki hogy esne ez fordítva,+ jelezd,hogy ennek vannak határai,és nyisd fel a szemét ,milyen manipulálható.Szal moderálja magát egy kicsit. -Én ezt tettem,és bejött,egész normális mostmár. Mondjuk,én megmondtam, ha nem vagyok vele ezt csinál amit akar, de ha fogja a kezemet moderálja magát v. le is út -fel is út.

2013. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ha együtt vagyunk engem néz....de nem egy munkahelyen dolgozunk. különben meg azt mondta,hogy minden férfi ilyen csak van aki gusztustalanul bámul és van aki nem.....én meg szokjak hozzá :(
2013. jún. 20. 14:22
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

Ezt te csak sejted.

De jobb is ha kidobod.Nálad mindenkeppen jobbat érdemel

2013. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem zavar, mert a jelenlétemben nem nézi meg a férjem a nőket, dolgozni meg csupa pasi közt dolgozik. :D Gondolom, ő is meglátja ami szép, de mellettem nem szokott elkalandozni a tekintete, amit nagyon szép és udvarias gesztusnak érzek tőle.

Ha a párod nem feltűnően nézelődik, akkor szerintem kicsit túlféltékenykeded ezt.

2013. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, de a pasik ilyenek. Én eleinte szóvá tettem, aztán inkább együtt néztük meg a csajokat. :)

Most, hogy szabad neki, már nem olyan érdekes!

Amúgy meg, ha beindul nap közben, az este neked lesz jó! ;)

Ha nagyon zavar, kérd meg, hogy ne csinálja, ha te is vele vagy!

2013. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Máskülönben egy idő után megszokja a szeme.


Engem az itteni pasik ne csigáznak fel. Történt viszont,hogy egyszer elmentünk dél felé, na ott rendesen szépek,érted,szépek a pasik.Hát azon kaptam magamat, hogy lesek,mint borjú az újkapura.Jó volt,zavarta is-legalább megtudta milyen.

2013. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!