Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » YouTube csatorna probléma,...

YouTube csatorna probléma, ilyen előfordulhat? Én meglepődtem!

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy videót YouTube-ra, és azt vettem észre, hogy nem arra a csatornára töltötte fel a videót, amire én szeretettem, volna. Amikor rámentem a csatornára, amire felszerettem volna tölteni, ott csak 2 videó volt, pedig ezzel együtt 3 videónak kellet volna lennie.


2014-ben csináltam egy csatornát, és valahogy megoldottam, hogy ne 2 névből keljen állnia, hanem csak egyből. Az a csatorna fent is van YouTube-on, és rajta van a 2 videó, amit 2014-ben tölöttem fel rá.

Amikor ugye feltöltöttem most 2015-ben rá egy videót, akkor egy ugyan olyan nevű csatornára töltötte fel, csak ott 2 névből állt, és a YouTube külön csatornának érzékeli. Most van két ugyan olyan nevű csatornám, csak az egyiken egybe van a név, a másikon meg külön. És azn amelyiken egybe van a név, abba már nem tudok bejelentkezni.

Ez valami borzalom, ez nagyon elszomorít, abban a tudatban vagyok, hogy annak a csatornának vége.

Ha valaki tud, azt arra kérem segítsen!:)

Előre is köszönöm!:)


2015. ápr. 10. 01:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!