Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlattal...

Milyen tornagyakorlattal lehet csípőről és combról fogyni?

Figyelt kérdés

Helyesen étkezem, meg minden, amúgy nincs bajom az alakommal, csak a csípő és comb résszel. A csípőm még annyira nem is dagadt, alkatilag is széles, de a combom elég vastag, és nem túl feszes, ez a legnagyobb baj. Szóval ha combfixet veszek fel, akkor látszik, hogy kicsit szorítja. Nem tudom jobban leírni. :) Nem olyan vészesen dagadt, viszont szeretnék combfixet hordani, de így nem merek. :D

Milyen itthon végezhető tornagyakorlattal lehet a combot feszesíteni, a maradék kis zsírt leolvasztani? Leginkább a belső rész problémás.


2010. febr. 19. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

vannak termekben ilyen lábtárogató gépek, szerintem azok alkalmasak a belső combra. De nekem pl tetszik, ha úgy van egy kis fölösleg a belső combon, hogy az még szexi :P

Csípőre meg törzsfordítást ajánlom. De lesznek itt jobban hozzáértők talán, ők majd megmondják :)

2010. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!