Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem indul be a simson schwalbe...

Barna14 kérdése:

Nem indul be a simson schwalbe mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nem indul be a simsonom szikra van,de egyet sem pöffen semmi életjelet nem add szóval azt szeretném kérdezni hogy mi lehet a baja. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. ápr. 10. 16:47
 1/9 anonim válasza:
Benzin van?
2015. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van igen de akkor sem indul be.
2015. ápr. 12. 15:39
 3/9 Simson S51N válasza:

Ha van szikra és benzin az még nem minden.


- benzin eljut a karburátorig?

- karburátor tiszta?

- gyújtás be van állítva?

- lendkerék mágnes jó?

- kondi?

- ha külső trafós akkor az jó?

- gyújtótekercs?


Szikrád van ugyan de a gyertya tud úgy is rosszalkodni hogy légköri nyomáson szikrázik, de a hengerben nyomás alatt erre már nem képes. Első körben próbáld ki másik gyertyával is.


Szép napot!

2015. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ugy értettem hogy benzines-e a gyertya 2-3rugás után?

mert akkor eljut...

2015. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen benzines lesz.
2015. ápr. 19. 20:11
 6/9 anonim válasza:
Az eddigiek alapján nekem is ez volt a problémám, aztán vettem bele új gyertyát, meg hengerfejet cseréltem, és most jó :D Lehet, hogy a dugattyú-gyűrűknél szív falsot? :/
2015. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Dugattyú gyűrűnél nem tud falsot szívni!

cseréj gyertyát vagy ha újat teszel bele állítsd be a gyertya hézagot (mert sokan elfelejtik)

2015. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
tegyél bele új gyertyát.Nekem útközbe állt meg megnéztem volt szikra igaz már kékes-sárga, de szép nagy beletettem semmi volt pótgyertya azzal megy mint az atom
2015. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 400-s motorom van nem ment nézem a gyertyákat szikra szép nagy ,hézag jó , megpucolom nem megy, na gyertyacsere azóta megy indul.
2016. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!