Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok valakin bosszút állni?

Nana1234 kérdése:

Hogy tudok valakin bosszút állni?

Figyelt kérdés
Van egy lánya az osztályomban aki régen a legjobb barátnőm volt,és úgy 1-2 hónappal ezelőtt vissza halom az egyik barátnőmtől,hogy olyanokat mond,hogy én egy r***** vagyok meg ilyesmit...meg órán is ütöget pedig én a gyereknél 3 fejel nagyobb vagyok..És most bosszút akarok rajta állni....

2015. ápr. 10. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg a tanítónéninek.
2015. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát... mintha a tanárom foglalkozna ezzel:DD
2015. ápr. 10. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerekes hozzáállás, remélem majd kinövöd.

Egyik kedvenc idézetem: "Ha a sértést méltósággal akarod elviselni, tégy úgy, mintha észre sem vennéd. Ha nem tudod semmibe venni, próbáld meg felülmúlni. Ha nem tudod túlszárnyalni, nevess rajta. Ha nem tudsz nevetni rajta, akkor valószínűleg megérdemelted." Hátha ez mond valamit... :)

2015. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!