Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért vagy, hogy ha elképze...

Az miért vagy, hogy ha elképzelem magamban, hogyan állok bosszút valakin akkor pár pillanatra beszédülök?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Felmegy a vérnyomásod,annyira feldühít,ami miatt épp bosszút tervezel!
2009. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem vagyok ideges.. csak elképzelem a dolgot.
2009. máj. 29. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kapsz egy kis adrenalin löketet ilyenkor, nekem olyankor szokott ehhez hasonló érzésem lenni. Óvodás korom óta bosszútervező típus voltam :) Ezer módozatot kiötlöttem, szellemesebbnél szellemesebbeket és ez jó érzéssel töltött el akkor. Aztán soha nem bántottam senkit. Aztán olyan is volt, hogy valamelyik delikvens újból bántott (ami elvileg ismét bosszúért kiáltott volna), belőlem meg kitört a nevetés, mert eszembe jutott az előző napi módozat... az ő terve is kudarcba fulladt, meg neki új tervet sem kellett kieszelnem. :) Kb. 22 éves koromig szórakoztatott el ez a dolog, azóta csak nagyon ritkán fog el a harctéri ideg :)

Szerintem ez a tervezgetős dolog le is vezeti azt a feszültséget, amit a másik okozott bennünk, tehát akár hasznos is lehet, ha nem születtünk Teréz anyának. Beváltani a terveket azonban hülyeség, magunkat húzzuk le vele, amit meg sem érdemel a másik.

2009. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
a mérgelődés miatt felmegy benned a pumpa, azaz a vérnyomás, aztán leesik, sőt a vércukrod is ingadozik.
2009. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem a bosszúval kéne foglalkoznod.

Ezt jelzi!

Értelmesebb dolgokba is fektethetnéd az energiáidat!

2009. máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azta!

Ilyent én is szoktam érezni kedves kérdező! Előbb utóbb biztosan megkérdeztem volna az oldalon, de meglőztél:)

És igen, nálam is ilyenkor jelentkezik, mikor valamit nagyon elképzelek, hogy namosteztígytenném :) és nálam is van kis szédülés, meg olyan furcs érzés, mindössze pár pillanatig:) azt hittem csak velem van valami bibi ;)


20/L

2009. máj. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igeen. énis azthittem h csak én vagyok ien. xD amúgy te olyankor ideges szoktál lenni? mert én nem..csak elképzelem magamban és jah.. de nemértem mért van ez. :D

17/L

2009. máj. 30. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:

nem, konkrétan nem leszek ideges, csak ilyen szédülést érzek, meg ilyen furcsa érzést a fejemben, nem fejfájás, hanem ilyen nemtudom leírni, mintha kicsit belenyilallna+szédülés, de tényleg csak pár másodpercig:) fura:)


20/L

2009. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!