Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pirotehnikusnak szabad petarda...

Pirotehnikusnak szabad petardazni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Pirotechnikusnak sem. Sőt! Mivel neki vizsgája és engedélye van, súlyosabb elbírálás alá esik, mintha egy agyhalott "focidrukker" vagy felelőtlen tini tenné.
2015. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vyrob ***** válasza:
49%
Elsö Picit csituljmielött butaságot irsz ! Igen szabad beszéltem pyrotechnikusokkal szokták használni a petárdát tüzijáték mellé is és egyébb célokra is pyrotechnikus löhet hozhat tarthat petárdát ;) Miért ne tarthatna ezt a baromságot honnan veted csak a magán személy részére tilosak . Direkt elmondták nekem Nekik szabad tartani és kereskedni veleés de persze nem ithon . Akinek Pyrotechnikusi végzetsége van az lőhet tarthat s használhat petárdát !
2015. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Második: ez az amikor csípőből tüzelsz, ész nélkül.

A pirotechnikus természeteen munkájához használhat pirotechnikai eszközöket, többek között petárdát is. A petárdázás viszont nem ez. Aki petárdázik, az ész nélkül dobálózik. Mindegy hol, mindegy milyen körülmények között.

Ezt ő sem teheti! A megrendelt munkában - a szakmai előírásoknak megfelelően és biztonságosan - természetesen használhatja.

2015. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vyrob ***** válasza:
66%
Természetesen én is arra értettem hogy munkája során használhatja :) amugy amit te észnélkülinek gondolsz azt a többi európai unios országban igy dobálják a petárdát miért hogy kéne meggyujtod eldobod és durran :) mindenhól igy megy a petárdázás ! Csak nem dobják emberek elé de igy kell petárdázni :)
2015. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PyroMágus ***** válasza:
66%
Igen neki szabad :) persze a képzés fajtájától iss függ, elműködtetői kell hozzá..
2015. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen működtetői pyrotechnikus engedélyel és ő felel mindenért
2015. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!