Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PickPack pont tapasztalatok?

PickPack pont tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kell igazolnom magam, vagy valami ilyesmi extra dolog, vagy elég ha mondok egy nevet és egy rendelési számot?

2015. ápr. 11. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
előre utalással fizetnék
2015. ápr. 11. 16:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég ha egy nevet mondasz. Ők inkább örülnek ha elviszik tőlük a csomagokat. Nem kell semmi sem.
2015. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor lazán mehetek majd átvenni meló után, remélem tényleg nem fognak elküldeni. :D
2015. ápr. 11. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktak. Ez nem posta. Nagyon sokszor más veszi át helyettem a csomagot,mert én külföldön vagyok. És még egyszer sem kértek senkitől semmit.
2015. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma olvastam egy ilyet:

"A Pick Pack Pontokon a csomagot kizárólag a címzett veheti át személyazonossága igazolásával vagy egy meghatalmazással rendelkező helyettes átvevő (a 335/2012. (XII. 4.) Kormányrendelet 22. §, (5) pontja módosítása alapján 2014.04.09-tól)"


Ennek ellenére még mostanában sem kérnek?

2015. ápr. 12. 03:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. volt,hogy készítettem elő a ragszámot meg kinyomtattam mindent. akartam átadni aztán közölték,h nem kérnek semmit,csak mondjak egy nevet.
2015. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!