Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a fenykepeszet jo...

Szerintetek a fenykepeszet jo szakma?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok nagyon szeretek fenykepezni kiskorom ota . Sokat gondolkodtam azon, hogy milyen lehet ezzel foglalkozni. Szerintem izgalmas. Esetleg valaki aki ezzel foglalkozik? Tapasztalatok?

2015. ápr. 11. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szép szakma de megélni nem lehet belőle. Nagyon telítve van, és nem csak tehetség kell hanem nagyon jó szakmai kapcsolatok is, hogy érvényesülni tudj. Ha ez megvan akkor megtudsz élni belőle. De amúgy annyi pénzed nem lesz, hogy a számláidat kifizesd.

Jó tanács: Hobbinak jó, de legyen valami megélhetési szakmád.

2015. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, amit az első.

Nálunk nemrég nyílt egy fotó stúdió de egy hónap múlva bezárt. Pedig forgalmas helyen volt...

Ma már mindenkinek van fényképezője, videója, de már a telefonokkal is tudsz jó minőségű felvételeket készíteni.

Én egy több éves telcsiről csináltam remek képeket a keresztlányom első áldozásáról. Kinyomtattattam őket a DM-ben és nagyon szépek lettek.

Profi fotókat meg nagyon kevesen készíttetnek magukról max. eseményeken. Esküvő ilyesmi de ott is javarészt saját erőből oldják meg.

Újságokhoz bejutni szinte lehetetlen, az izgalmas jó és változatos fotókért gyakran utazni kell, ami sokba kerül és a gép meg a felszerelés...aztán esetleg összehozni egy kiállítást na az tényleg egy kilátástalan dolog.

Szóval nem tudom szerintem valahogy keress egy profi fényképészt vagy ilyen oldalakat a neten talán tudnak tanácsot adni.

2015. ápr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2015. ápr. 12. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!