Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunkát 15 éves kortól?

Diákmunkát 15 éves kortól?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nyáron szeretnék dolgozni. nem azt várom el hogy konkrét munkát mondjatok, de esetleg tud nekem valaki ajánlani diákszövetségi oldalakat, vagy valami megbízható forrást? Előre is köszönöm

2015. ápr. 12. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

legálisan 16 éves kortól mehetsz diákmunkát végezni.


Addig meg (nem legálisan) mehetsz napszámba, szüretelni, stb...

2015. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az elsőt köszönöm viszont a másodikra reagálva weboldal gyanánt nem erre gondoltam...

megbízható oldalak!!!!diákszövetségek oldala PL

2015. ápr. 12. 11:55
 4/5 anonim válasza:
Szia :) az első hozzászólónak sajnos igaza van, de a barátnőim szoktak nyáron limonádét árulni a Balatonon. És igazán szép összeget szoktak keresni. De amúgy ennyi idősen a kutyasétáltatás, idős embereknek bevásárlás, autó mosás és takarítás. :)
2015. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. és esetleg csak adjak fel egy hírdetést kutyasétáltatásra?
2015. ápr. 12. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!