Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti Gyakori Kérdéseken mennyire...

Ti Gyakori Kérdéseken mennyire veszitek figyelembe egyes válaszolók hasznos válaszainak %-át? Mindig megnézitek, vagy van, hogy átsiklotok felette?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 14:54
 1/6 anonim válasza:
Engem nem érdekel,bár örülök a zöld pacsiknak!:)
2015. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez saját magadnak egy visszajelzés,hogy mennyire adsz hasznos válaszokat,engem a többieké nem nagyon érdekel!!
2015. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 schocko ***** válasza:
Átsiklok...ha nagyon magas százaléka van, akkor csak ritkán válaszol, s csak a számára ismert témakörökben, illetve nő, ha nagyon kicsi, akkor esetleg nem egy észkombájn, ha 55%-os válaszokat ad, akkor hinni kell neki, mert nem akar jópofizni, hanem a tutit mondja ;)...
2015. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Úgy gondoltam, hogy a te kérdésednél figyelembe veszed-e? Azaz jobban hallgatsz egy 80-90%-osra mint egy 30-asra? (Mondjuk ha mindkettő válasz hasonlóan értelmes)
2015. ápr. 13. 15:05
 5/6 anonim válasza:
Egyaltalan nem
2015. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem érdemes figyelembe venni, ugyanis sokszor az van a földig pontozva aki felvet olyan dolgokat olyan érveket ami sok embernek nem tetszik mégis igaz, ezért a túlzott őszinteséget is lepontozással díjazzák.


Akinek 100% vagy a közeli értékelése van az meg azon dolgozik hogy neki olyan értékelése legyen azaz csak olyan kérdéshez ír amiben tudja hogy mindenki egyet fog érteni vele. Ettől viszont az ő szava nem fog többet érni mint pl az enyém.

Ha akarnék én is tudnék ilyen 80-90%-os lenni de minek? :) Azt írom amit megalapozottnak és igaznak vélek és nem azt amit hallani szeretnének.

Csak egy példa: "Fogyókúra" témakör, ahol sokan meg szeretnék spórolni a munkát, meg varázslatokkal szeretnének jól kinézni, ha az ember leírja hogy ez humbug, vedd komolyabban s ne ilyen bugyuta és egészségtelen dolgokat kövess akkor vérig vagy pontozva hát ennyi...

2015. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!