Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bántanak?

Oóöő kérdése:

Mit tegyek ha bántanak?

Figyelt kérdés

12/F

Már az ovis korok óta FOLYAMATOSAN piszkálnak, sértegetnek,

a cuccaimat kidobják a szemetesbe, stb...

Például szeptemberben teli volt a tolltartóm ceruzákkal tollakkal, mire most csak egy tollam egy cerkám van.

Gyakran előfordul az is hogy csakúgy egy könnyen hajlítható

vonalzóval rámcsapnak (az élével).Járok karatéra és ez sokat segít ellenük pl.: ma elvertem sírásra egy gyereket hogy adja vissza a sapkámat.mondanom sem kell hogy a kukában volt.

Én nem tudom hogy jó-e ha verekedünk vagy sem de nekem már egy párszor mondták hogy "ne figyeljek rájuk" és társai.de nekem sajna gyorsan telik be a pohár.

A tanáraim sem segítenek ugyanis csak a hülyékre mutat, vagy azt hajtogatja hogy "mindjárt beírok" de nem lett semmi.


2015. ápr. 13. 15:04
 1/3 anonim válasza:
100%

Ismerős a téma én is voltam ilyen helyzetben még hetedikben.A tanárok szarnak mindenre.......

Nem akarlak erőszakra ösztönözni, de hogyha elveszik bármidet ésetleg piszkálnak nyomatékosan meg kell neki(k)

mondani hogy AZONNAL TEGYED LE ha nem használ akkor jöhet a verés.Egy célzott ütés gyomorszájba és 10 másodpercig ha akar se szolal meg.És ezután nem hiszem hogy tovább fog piszkálni hisz ő se akar mégegyet.Persze ez után válalni kell a felelösséget ha esetleg beírást kapsz............. Remélem segített!

2015. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 FüligJimmy88 ***** válasza:
Az ilyenek csak azt piszkálják akin látják hogy lehet. Jó, hogy megagyaltad, így már tudni fogják hogy veled nem érdemes szórakozni. Egyetértek az előttem szólóval, nem kell egyből ütni, de ha kell akkor kell és kész. De szerintem ez után az eset után leszállnak rólad.
2015. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, már volt egy pár ilyen eset,amikor verekedtem miután hangosan és érthetően követeltem vissza az ellopott tárgyakat.

A sértő úgymond "bocsánatot" mondott ami csak kettő napig tartott.Utána mintha mi sem történt volna, úgy folytatta...

2015. ápr. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!