Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! SÜRGŐS! A suliban...

SEGÍTSÉG! SÜRGŐS! A suliban megint csak bántanak ezt nem hiszem el! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az iskolában a fiúk megint bántanak, szóltam a tanárnak tegnap, azóta hagynak de Google+-on...ch...benem áll a szájuk..

Konkrét választ kérek, mit tegyek, hogy haggyanak békén?!

Nem kellenek ilyen válaszok, hogy: Ne törődj velük!

OLYAN NINCS, HOGY NE TÖRŐDJ VELÜK!

Könyörgök segítsetek, hamarosan töri doga lesz, és ha engem bántanak, nehezen megy a tanulás!És kérlek titeket, erre ne írjátok, hogy mennyek el pszchológushoz!Meghogy van valami betegségem!

Egyszerűen KÉPTELEN vagyok eltűrni az olyan embereket, akik állandóan bántanak!Tegnap is teljesen megaláztak a fiúk, majd kinevettek!Be fogok a végén csavarodni!

HELP!!!


2014. szept. 4. 20:51
 1/6 anonim válasza:

Végre valaki aki hasonlít hozzám.

Én se tudok nem törődni velük, képtelen vagyok.


Tedd a következőt... Mondd azt nekik hogy: Egyszer elmondom hogy hagyj békén. Kétszer elmondom mert lehet hogy hülye vagy. De harmadszorra ütök!


Ha nem hagyja abba tényleg keverj le egy büdös nagy pofont az egyiknek. (Arra vigyáz hogy ne okozz nyolc napon túl gyógyuló sérülést)

A legjobb védekezés a támadás ;)

2014. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hány éves vagy? Aznokát kellene kideríteni. Szép vagy - tetszel nekik, lehet, hogy nem tudnsak elérni, ezért bántanak. Túl fiatalok, mond, hogy nőjjenek már fel.

Ha különc vagy, akkor azért mert más vagy mint ők.

Ha átlagon aluli vagy,akkor azért bántanak. Mond nekik, hogy nem lehet mindenki szupermodel, foglalkozzanak mással.

Ha látják, hogy nagyon zavar, hisztizel, annál inkább folytatni fogjàk. Viselkedj közömbösen, tégy úgy mintha nem érdekelne.

Ha nem nyugszanak meg, változtass e-mailcímet. Ne jelöld be őket google +on

2014. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem fogok neki lekeverni, vallásos iskolába járok, és a szép szóból nem ért, és a csúnya szóból se, és a fenyegetésből se!11 éves vagyok, de kétlem, hogy szerelmesek belém...csak a Gergő és Józsi, de ők nem bántanak.

A tanárnak szóltam, ő is azt mondta, ebben a korban azért viselkednek így a fiúk velem, mert tettszem nekik.Én mondom:

-Én ezt kétlem!

-Én szerintem ez így van, ne foglalkozz velük, de azért rájuk nézek!

De köszönöm az első kettő választ, de még kérek!Nagyon sok ötlet kell!

2014. szept. 5. 06:27
 4/6 A kérdező kommentje:

Dee azért hasznos volt az első kettő válasz, ma megmondom nekik, egyszer, ha még egyszer bántanak, akkor mégegyszer elmondom nekik, de úgy, hogy lehülyézem!A kövi már Vilmos bácsi, és nem Anna néni!Most lettem felsős és azt mondta Anna néni és Vilmos bá, hogy rájuk mindig számíthatunk, ha bántanak csak szóljunk nekik!Hát a kövi már a szigorúbb verzió lesz!Remélem beválik...

Na mostmár megyek a suliba! XD

2014. szept. 5. 06:32
 5/6 A kérdező kommentje:

Kérek még tanácsokat!!!

Ma megint bántottak! :"(

2014. szept. 5. 19:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Légyszi, kérek még nagyon sok ötletet, hétfőn töri doga, és így elmegy az önbizalmam, ha bántanak, és akkor nem fogok tudni helyesen válaszolni a kérdésekre!
2014. szept. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!