Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki nyárra diákmunká...

Van olyan aki nyárra diákmunkát vállal? Szerintetek van félnivalóm?

Figyelt kérdés

Először fogok nyáron dolgozni, és hát eléggé félek. Ez lesz az első nyaram, amelyiken dolgozni fogok, eddig soha nem voltam. Főként amiatt aggódom, hogy csendes vagyok, és nem igazán szeretem a nagy társaságot, de ahol dolgozni fogok ott nagyon sok turista lesz, és persze a munkatársak azok a jelenlegi sulimból lesznek leginkább. A munkával nincs semmi bajom, mivel itthon sokat segédkezem, és biztos vagyok benne, hogy meg tudnék bírkózni vele. De így is sajnos nagyon stresszelek. Szivem szerint még ezen a nyáron is inkább lazítanék, de ezt már nem tehetem meg, mert a pénzre most nagyon szükség van, mert a szüleim egy munkahelyből tartanak el és ősztől a sofőr iskolát is el szeretném kezdeni. Akik már diákként vállaltak nyári melót, azok hogy bírkóztak meg vele? A munkatársaitokkal, főnökötökkel jól kijöttetek? Lehet hogy nem kellene előre így ráparáznom, hisz ha nem bírom, akkor bármikor kiléphetek. De hiába van két hónap hátra, nekem akkor is görcsbe van a hasam, ha rá gondolok. Szerintetek mit tegyek? Mi lenne a legjobb? Félek hogy nem tudok majd érvényesülni a többiek közt és mindenki kinevet!

17 éves vagyok (lassan 18).



2015. ápr. 13. 21:13
 1/2 anonim válasza:
Cumizd le a főnököt, garantáltan te leszel a kis kedvence :D
2015. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szántam! Így is eléggé stresszelek emiatt, ebben a helyzetben segítségre van szükségem, nem oltogatásra!
2015. ápr. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!