Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a chaten (facebook-...

Hogy lehet a chaten (facebook-on) elküldött képeket úgy törölni, hogy a másik fél se lássa? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, volt egy nagyon jó fiú barátom, akivel küldözgettünk képeket egymásnak(NEM MESZTELEN KÉPEKET, hanem a fejünkről, meg ami készült azon a napon). És megígértük egymásnak hogy nem küldjük tovább másnak, de párnapja kiderült, hogy az egyik gáz képet továbbküldte a fiúknak ők meg másoknak, ezért én ráírtam és most összevesztünk, és azért szeretném kérni a segítségeteket, hogy elbírjam tüntetni azokat a képeket, amiket még küldtem neki pár hónapja, hogy ne tudja azokat is tovább küldeni senkinek..

Nagyon kérlek segítsetek.

14/L



2015. ápr. 14. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2015. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez tuti?:(
2015. ápr. 14. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Én telóról szoktam ilyet. Hosszan nyomok arra a képre vagy üzire és feljön egy ablak hogy üzenet törlése. Valami ilyesmi. És így törli azt. (nem az egész beszélgetést)
2015. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A saját üzeneted törlése nem fogja a másik félnél lévőt törölni. Az elküldés után már nem a te tulajdonodban van a szöveg/kép/videó/akármi, és természetesen te nem nyúlhatsz bele más profiljába hogy az ő tartalmait törölhesd.


A válasz: csak úgy törölhető, ha az ő profiljában történik a törlés.

2015. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3: Csak a te példányodat törli, az övé az nála marad.
2015. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fel kell törnöd a profilját és akkor törölheted.
2015. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És valami jelszó feltörő oldalt nem tudsz ? :'DDD
2015. ápr. 14. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem.
2015. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ohh,kár.

De azért köszönöm mindenkinek :)

2015. ápr. 14. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!