Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttam vidót fűkasza motorral...

Láttam vidót fűkasza motorral hajtott bicikliről. Mi kell még ahhoz hogy össze tudjam szerelni a biciklimmel a motorját? Miket kell még vennem a fűkasza motorján kívül?

Figyelt kérdés
Nem is kell feltétlenül fűlasza motor..a lényeg h valamilyen motort össze tudjam szerelni a biciklimmel..es nem akarok dongót venni,annál valamivel olcsóbb megoldást keresek.

2015. ápr. 15. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőként vegyél valamit, ami a válladat megvédi, amikor azon viszed hazáig. De legalább addig, amíg el nem tűnsz a rendőr szeme elöl. Hova akarod szerelni a motort? Milyen hajtással?
2015. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 megoldáson gondolkodok jelenleg. Van egy ami ékszíjas meghajtás de ezt nem tudom hogy hogyan lehetne kivitelezni illetve egy dörzskerekes megoldás ami szerintem egy kicsit egyszerűbb. Utóbbi esetében a kerék és az ülés közé kellene szerelni a fűkasza motorját. Az ékszíjas megoldásról tudsz valamit?
2015. ápr. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!