Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El fogok esni az aktív korúak...

El fogok esni az aktív korúak ellátásától. Mire pályázhatok az önkormányzatnál?

Figyelt kérdés
Nem sikerült igazolnom 30 nap munkaviszonyt az elmúlt egy évben, helyzetem olyan, hogy nem tudok tartósan munkát vállalni. Most egy évig biztosan nem kapok aktív korúak támogatását. Mit kérhetek? a TB-t pl nem tudnám önállóan fizetni... Ezt kérhetem? Közben a munkaügyi központban is regisztrált álláskereső vagyok...

2015. ápr. 15. 14:54
 1/5 anonim válasza:
100%
tb-it igényelhetsz, kérdéses megkapod e támogatást, habetegség miatt nem tudsz dolgozni és ha van rehabos igazolásod h csökkent munkaképességű vagy lehet kérni támogatást és az ilyen embereket most nagyon keresik
2015. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hasonló helyzetben vagy / voltál?
2015. ápr. 16. 13:31
 3/5 anonim válasza:

álláskereső vagyok, sajna ha te nem nézel utána nem mondja senki sem. na meg az íróasztal mögött mindig új emberek ülnek ők sem tudnak semmit se szinte

lényegében nem segítenek semmit se h találj munkahelyet stb

2015. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én sem kapom a segélyt és ez nagyon rossz :(( elegem van
2015. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kiskapu, de sokan nem tudják, ahogy látom, ti sem: egy rokonotok jelentsen be a navnál háztartási alkalmazottnak. Egyszeri díja van (azt hiszem 1000 Ft), más fizetnivaló nincs, és ezzel is igazolható a 30 nap munkaviszony. :) Csak időben kell elintézni, visszafelé már nem működik a dolog!
2015. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!