Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A The Sims3-ban lehet-e az...

A The Sims3-ban lehet-e az aktív háztartásomat valahogyan átköltöztetni a Sims Egyetem városába?

Figyelt kérdés
Örülnék neki,ha átlehetne költöztetni,mert egyébként nekem az Egyetemi város a kedvenc helyem,de nem tudom,hogy lehetséges-e.

2015. márc. 1. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum ha a létező összes szakon részt veszel akkor ameddig tart addig ott élhetsz, de nem lehet oda költözni.
2015. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Helló!! :)

De, odalehet csak be kell menned a város szerkesztő módba, és ha meg akarod azt a karaktert tartami akkor rá kattintasz az aktív háztartásodra és ott, ott van h Ház/ asszem háztartás belli tagok, és ház másolása, és utána bal felső sarokba ott van hogy: Párizs, Kína, Egyiptom, és az Egyetem na arra katt arra amit szeretnél, és után meg kérdezi h biztos, és mentesz e előtte (ments) utána el betölt, és kiválasztod hová szeretnél költözni arra katt és be illeszted oda a családot amit el mentettél.

Sok sikert! :)

2015. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

A 2. kérdezőtől: A lementett háztartásom kerül akkor át a másik országba,vagy annak az alapja,kikor még nem kezdtem el a játékot (háztartásnak)?

2015. márc. 1. 21:08
 4/6 anonim válasza:
Menny át a másik országba és ott válaszd ki, h mekkora helyre szeretnéd ki tenni. (de előtte nézd meg mekkora a telked nagysága)
2015. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azt hiszem, lehet olyat, hogy egyszerre több sim megy suliba egy háztartásból


aztán lehet van hozzá valami hack, nézz szét nraas-nál illetve a modthesims-en

2015. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. márc. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!