Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PostaPontra kértem egy csomago...

PostaPontra kértem egy csomagot és mégis postás akarja kihozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

PostaPontra rendeltem egy csomagot, mert napközben nem vagyok otthon, így munka után akartam felvenni a csomagot. Ma hív a postás, hogy itt áll a ház előtt és nincs itthon senki. Mondom igen, mert dolgozok, ezért kértem hogy postán vehessem át. Aztán kérdezi, hogy merre dolgozok, mert másnap akkor egy munkatársa elvinné és akkor nem kéne fáradnom. Mondtam, hogy elmegyek én a postapontra. Ő tovább erősködött hogy a munkatársa úgyis arra fog járni és elviszi. Én azért kétkedve kérdeztem, hogy ennek nincs plusz díja, mert úgymond többszöri kézbesítés. Azt mondta hogy nincs.


Erre most nézem az online követési rendszert és abban az van, hogy "Utánküldés". És az utánküldés pedig díjköteles! Ha holnap nem veszem át (mert plusz díjat kéne fizetnem), akkor mi lesz? Én NEM kértem hogy postás hozza ki, postán történő átvétellel rendeltem.


2015. ápr. 15. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Menj be a postára és borítsd rájuk az asztalt! Panaszkönyv meg minden. És csak a fejüket üsd hogy meg ne sántuljanak! Annyira hü.lyék a postán hogy csak na. És még baromi drágán is dolgoznak.
2015. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az más utánküldés lesz te kis here. Az valószínűleg a postapontra történő utánküldést jelentette. Maga az utánküldés szolgáltatás csak szerződéskötéssel vehető igénybe ahol jelen kell lenned és virítanod az aláírást meg a lóvét.
2015. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kis here. Nem postapontra továbbították a csomagot, hanem maga az MPL-es postás hozta ki..
2015. ápr. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!