Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A benzinkúton csak benzineskan...

A benzinkúton csak benzineskannába lehet benzint venni?

Figyelt kérdés
Vettem egy kismotort, de kifogyott belőle a benzin.A benzinkútra nem fogom eltolni, mert 10kb a legközelebbi kút. 2L benzin fér bele. De nekem nincs benzineskannám, nem tudok kérni senkitől. Ha sima üdítős palackba töltenék a benzinkúton benzint, azt engednék ? Vagy mibe töltsem ?
2015. ápr. 15. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltheted abba is csak ne feledd 1000 ft alatt ne "tankolj".
2015. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor tankolok 3 2L petpalackba. De biztos nem fognak szólni érte ? Halottam hogy állítólag szólnak érte, mert feltöltődik statikusan és felrobbanhat.
2015. ápr. 15. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem 2x-3x fordult elő hogy kifogyott és akkoriban még nem volt kannám, egy 5 literes üdítős flakonba tankoltam és senki nem szólt érte.
2015. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szólnak érte de a kutas nem köteles tankolni neked petpalackba.

Ahol én dolgozok oda rendszeresen jönnek, petpalackokkal, olajos flakonokkal.

Minimálisan kiadható mennyiséget mi nem figyeljük. Kollégák szerint ilyen nincs is de régebben nekem ezért szóltak egy másik kúton.

2015. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kocsid nincs? abból nem tudsz leszippantani 2 litert?
2015. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!