Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom ez ratyi kérdés, de...

Tudom ez ratyi kérdés, de hova mehetnék egy barátommal ismerkedni nőkkel?

Figyelt kérdés

Akár hétköznap is, autóval. 0-24 gyakorlatilag.


Azaz, a kérdésem oly fajta lenne, hogy arra kíváncsi, Neked mi az _ötleted_ (esetleg tapasztalat, hallott/látott dolog is!).


BAZ megye. Miskolctól 20 km.

Távolság max. 40 km legyen.

A keresett személy: "okos"*, értelmes (!), intelligens (!!!)** s idővel esetleg ha bármi olyan szituációba kerül a jelenlétedben, ahol erre lehetőség adódik számára, akkor udvarias és illem/szabálytudó minden EMBERREL szemben!

*ezt régen találtam ki. Már nem annyira számít, hogy milyen okos, mivel családanyát keresünk, gyermekeink édesanyját, egy olyan nőt, aki mellett szórakozás leélni egy életet, mivel életed társa :)

**intelligens legyen. ezt lehet látni 1 hét után, mennyi az iq-ja. 0-24, minden pillanatban mutatkozik valami, amiről kalibrálni lehet azt a számot (a hivatalos, mensa értékek szerint).

Életkor: x-26. Huszonnégy évesek vagyunk.

Szóba jöhet BÁRMI. Szinte MINDEN. Bárhol.

Reggel, délben, késő délután, este. Van autó. 5 személyes.

Anyagilag elég jól állunk (Y)

Mondjuk azt, hogy vagy dolgozunk vagy nem. Ha nem, akkor 0-24. Erősen gondolok itt reggelre is :D Nem kora reggel, hanem mondjuk délelőtt. Délután. Este. Hétvégén. Erre úgy vélem, sok ötlet érkezhet :) Péntek-szombat este elég sok opció van. De pl. mi?


2015. ápr. 16. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy ratyi kérdés.
2015. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!