Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért kezdtem ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kezdtem ismerkedni egy sráccal mert szakítottunk a barátommal, megkedveltem az új srácot, de most feltűnt az ex (? )

Figyelt kérdés

nagyon magam alatt voltam amikor közös megegyezés után szakítottunk a barátommal és gondoltam úgy lesz a legkönnyebb elfelejtenem, ha ismerkedek másokkal. meg is ismertem egy srácot aki eléggé bejön, viszont nem érzek iránta semmit. még nem jöttünk össze, még csak randizgatunk. na és az a bökkenő, hogy az exemmel ugye szakítottunk, de én a tudtára adtam, hogy nekem ez így nem jó. igazából neki se, de mondta, hogy most legyen ez így. viszont most újra felkeresett.


mit kéne tennem ebben a helyzetben? új srác vagy ex?


19/l


2014. jan. 3. 06:01
 1/7 The Guard ***** válasza:
Az új mindig jobb ;)
2014. jan. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de soha senkit nem szerettem még úgy mint az exemet. viszont az új sráccal meg olyan van köztünk ami az exem és közöttem soha nem volt meg.
2014. jan. 3. 06:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj vissza az exedhez!!!


Én úgy vagyok ezzel, hogy vagy szakítok, vagy nem.

De bárhogy döntök, azt következetesen teszem.

Így, hogy bármikor feltűnik, elbizonytalanodsz, ezzel csak más érzéseivel, életével játszadozol.

Senki nem érdemli meg, hogy a bizonytalanságod, meg a hóbortjaid miatt szenvedjen.


Szóval jobban jársz ha visszamész az exedhez, legalább a mostani barátodat megkíméled a további se veled se nélküled című melodrámától.

2014. jan. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 II.Dartheon ***** válasza:

minek menne vissza az exéhez utolsó?

Mellesleg.. ha nem érzel semmit az új srác iránt, akkor minek folytatnád vele? Teljesen fölösleges lenne.. csak hülyíted, meg egymás idejét pazaroljátok.... ha gondolod megmondhatod neki hogy bocsi srác, semmit sem érzek irántad.. így fair.

Nézd, ha szerinted a volt pasiddal újra együtt tudtok lenni, nincs akadálya, de gondolom ha egszer dobtátok egymást.... nos semmi sem garantálja hoyg ugyanaz lesz mint régebben, és azt sem hogy nem fogtok még hamarabb szakítani az exeddel ha megint összejössz vele.

2014. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egyik se... tényleg!
2014. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az új csávó :D

fölmelegítve csak a káposzta jó!

22f

2014. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

II.Dartheon!! Rossz a szövegértésed, vagy nem tudsz magyarul?

Te ugyanazt írtad, mint én, ostoba teremtmény!


Pont azért menjen vissza, mert a mostani iránt nem érez semmit!

Pont azért, mert újat csak hülyíti, és az idejét pazarolja.

Pont azért, mert egyszer már dobta a régit, és nincs rá garancia, hogy ne tenné meg újból.


Az ő döntésképtelenségük miatt ne az új szenvedjen, hagyja ki belőle!

Kit érdekel, hogy az exével, hány százszor játssza el ezt, ráérnek, megérdemlik egymást.

De mást hagyjon ki a játékaiból.


Remélem ilyen szájbarágósan már a fogyatékosok is megértik.

2014. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!