Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rádöbbennétek...

Mit tennétek, ha rádöbbennétek, hogy nem olyan "karriert" választottatok, amiben jól érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Évek óta dolgozom, stabil és izgalmasnak mondható munkahelyem van, amit szeretek (vagy szerettem). Kb. 1 éve változott valami, mert egyszerűen képtelen vagyok élvezetet találni a munkámban, nem is teljesítek úgy, ahogyan elvárnák tőlem, stb. Jogászként végeztem, de úgy érzem, hogy egészégügyi területen szeretnék elhelyezkedni (orvosként pl).

Tudom, hogy nem lenne egyszerű... Időnként elgondolkozom, hogy talán komplett hülyét csinálnék magamból. :)

Szerintetek, ez nevetséges? Ti mit tennétek?



2015. ápr. 16. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 33 évesen jött ez az érzés.. nem tudtam mi hiányzik, mit szeretnék. Ugyanúgy mint Neked, jó, izgalmas munkahelyem volt, imádtam, 12 éve dolgoztam már ott. A fizetés is tök jó volt, a kollégák, maga a környezet, a munka, a főnök, szóval minden. :) Aztán terhes lettem.. Gondoltam, na még ez hiányzik.. Aztán azóta eltelt már több év, a lányom iskolás lett.. és befuccsolt az a hely, nem tudtam oda visszamenni gyes után, szóval kénytelen voltam váltani.


Szakmát ugyan nem váltottam, de a munkahely (ugye kényszerből) más lett, és most az új munkahelyem és a gyerekem (meg persze a férjem) együttesen megadták mind azt a hiányt, vagy furcsa érzést, ami előtte a hatalmába kerített.


Lehet hogy nálad is szimplán elég lenne egy, vagy akár két-többfajta változás az életedben, és nem feltétlenül átképzés. De még akár az is beleférhet, hiszen még csak 27 vagy. :)


Magánéleted rendben?

2015. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. ápr. 16. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Szóval ezt a hiányt belül magadban kell keresni.. valami hiányzik. :)

2015. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, igazad van. :) Gondolkozom rajta.

Még egyszer köszönöm!

2015. ápr. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!