Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álláslehetőség az Aldinál?

Álláslehetőség az Aldinál?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem, persze hetek óta semmi, csodát ugyan nem vártam de ez a bizonytalanság borzasztóan zavar. A kérdésem az lenne, hogy mindenképp kapunk visszajelzést (sikeres vagy sikertelen elbírálás esetében is)? Illetve még egy dolog, lévén, hogy pályakezdő vagyok, még nincs nagy rutinom az álláskeresésben, és mivel diplomás vagyok (teljesen más terület, mint a kereskedelem, viszont ez utóbbiban már több éves tapasztalattal rendelkezem és szeretem is) mekkora hátrány a végzettségem? Tehát ha itt az Aldinál feltüntetem az önéletrajzomban a diplomám, hátránynak számít vajon?? Tagadjam le, hátha nagyobb esélyem lesz? Várom a tippeket és előre is köszönöm!

2015. ápr. 16. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem másfél hónap múlva írtak emailt, hogy köszönik a jelentkezést, de mást vettek fel. én boltban adtam le az önéletrajzomat, mert ki volt írva, hogy alkalmazottat keresnek. nekem érettségim van, és főiskolán tanulok.
2015. máj. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!