Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az énektanárnőm szerint jó...

Az énektanárnőm szerint jó hangom van. Igazat mondhat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a suliban az énektanárnő azt mondja, hogy jó hangom van. Viszont van egy kis gond. Az énektanárnőmnek semmi hangja nincs, és ezt igy gondolja mindegyik osztály, akit tanit. Az énektanárnő magát szépnek hallja. És emiatt úgy gondolom, hogy az én énekhangomat is szépnek hallja, még ha nem is az... Mióta az eszemet tudom, azóta álmom, hogy énekes legyek, viszont teljes mértékben tisztába vagyok azzal, hogy nincs jó hangom. Bármit megtennék az érdekében, hogy szép, tiszta hangom legyen. Akár naponta járnék énektanárhoz, bármit. Mit csináljak most?

2015. ápr. 17. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresel egy énektanárt . Aztán vagy énekes leszel, vagy nem.
2015. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

> Az énektanárnőmnek semmi hangja nincs, és ezt igy gondolja mindegyik osztály, akit tanit.


A kettő nem feltétlenül függ össze. Például nem kell főznöm tudni, vagy jól főznöm tudni ahhoz, hogy helyesen ítéljem meg azt, hogy mennyire finom egy étel. Például ismertem egy néptánctanárt, aki nem volt különösképpen jó táncos, volt olyan figura, amit képtelen volt maga megcsinálni. De ezt tudta is magáról, viszont meg tudta úgy tanítani, hogy a tanítványai szólótáncversenyt nyertek.


Persze lehet, hogy tényleg gond van az értékítéletével. Mindenesetre nem feltétlenül következik a két dolog egymásból.


> Mit csináljak most?


Pl. kikérheted olyanok véleményét, akit nem ismersz. Pl. felveszed az éneklésed, feltöltöd valahova, és megkérdezed itt a GYK-n. Másik oldalról kereshetsz egy énektanárt. Akár azért, hogy más módszerekkel, más szemléletben is tanulj – ami soha nem árt –, akár csak érdeklődésképpen megkérdezhetsz egy magántanárt, hogy ő vajon milyennek tart, foglalkozna-e veled, érdemes lenne-e énekelni tanulnod, ígéretesnek tartana-e, stb… Ehhez nem kell feltétlenül órákat venni tőle, egy egyszeri felkeresés is elég lehet, mondván, hogy majd az ő véleménye alapján mérlegelni fogod, hogy akarsz-e tanulni.

2015. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2015. ápr. 17. 14:25
 4/4 Pintér László ***** válasza:
Na? Hogy halad a karriered? :)
2022. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!