Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondhat ilyet egy tanár főleg...

Mondhat ilyet egy tanár főleg egy nő?

Figyelt kérdés
Félévkor új testnevelő tanárt kaptunk. Mit ne mondjak eléggé csúnya szája van, magas 179 cm és elég vékony 64 kg vagyok. Testnevelés órán egy tapadós térdnadrágot szoktam felvenni torna cipővel. Egyik alkalommal nem tangát hanem sima bugyit vettem fel, mert ugye olyan bajom volt. Erre olyan megjegyzést tett rám, hogy a "...válkodást ne az iskolában űzzem és ne mutogassam a bugyimat.
2015. febr. 13. 11:24
 1/7 2xSü ***** válasza:
5%
Mondani mondhat, fogd fel öltözködési tanácsnak. Valóban nem a legszerencsésebb, ha alsó ruházat átüt a felsőn, látszik, de ez szerencsére simán orvosolható, mondjuk egy rövidnadrággal.
2015. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D
2015. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor se vagyok krv nem tehetek róla hogy átlátszik a bugyim vonalvezetése. Amúgy a tanga is átüt egy kicsit
2015. febr. 13. 12:17
 4/7 2xSü ***** válasza:
9%

Nem is azt állította, hogy …rva vagy. Aki okoskodik, az nem feltétlenül okos. Aki hülyéskedik, nem feltétlenül hülye, aki …rválkodik, nem feltétlenül …rva. A jelző megkapásához elég, ha csak úgy néz ki valamilyen tekintetben. Persze ez is szubjektív, de azért abban van valami, hogy fel lehet úgy is öltözni – még sportoláshoz is – hogy mondjuk nem látszik méterekről a bugyid.


Oké, ez a szó mondjuk valóban erős, de lássuk be, ha nem ilyen erős jelzőt használt volna, most nem gondolkodnál rajta, lehet már rég el is felejtetted volna.

2015. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tangát szoktam hordani vagy franciát, abból is csipkéset. hagyományos bugyit csak egy hónapban egyszer a problémámnál szoktam felvenni. Egyébként engem nem zavar ha a fiúk megnéznek.
2015. febr. 13. 15:31
 6/7 2xSü ***** válasza:
5%

Az öltözködés nem teljesen magánügy, annak vannak társadalmi aspektusai. Mivel nem felnőtt vagy, így hatványozottan érvényes mindez. Oké, ez sem kell, hogy zavarjon, átlépheted az elfogadott határokat is. Persze valamit valamiért. Ezzel természetesen azt is borítékolhatod, hogy lesznek kritikus, akár sarkosan megfogalmazott vélemények is.


De célszerűbb lenne a szüleiddel, vagy az osztályfőnököddel megbeszélni mindezt, ők is majd értékelni fogják, hogy a tanártól ez most elfogadhatatlan és nem jogos megnyilvánulás volt, vagy elfogadhatatlan, de jogos, vagy olyan, ami felett szemet lehet hunyni.

2015. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak testnevelés órán veszek fel olyan nadrágot, vagy nyáron amikor nincs tanítás. Egyébként inkább a bővebb ruhákat veszek fel
2015. febr. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!