Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ülök a gép előtt...

Nagyon sokat ülök a gép előtt mi mással kössem le magam?

Figyelt kérdés
Iskolába járok, sokat járok bandázni haverokkal inni buli minden, de mikor otthon vagyok semmi mást nem csinálok csak gépezek... mi mást csináljak? néha elmegyek futni de ha úgy van pl egy szombat felkelek beülök a gép elé és ha egész nap nincs semmi tennivalóm estéig előtte ülök ha nincs hova menni, nagyon befordít..

2015. ápr. 18. 19:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy szeretek iskolába járni mert emberek vesznek körül és akkor jó kedvem van, de mikor onnan hazajövök estig megint gép de semmi értelmeset nem csinálok csak facebook aztán ennyi...
2015. ápr. 18. 19:40
 2/9 anonim válasza:

Dobd ki az ablakon azt a fránya gépet!

Azt ajánlom. Menj ki a szabadba, jobban jársz!!

2015. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az oké hogy ki megyek jólvan... de mit lehet csinálni mondjuk egyedül ha nincs kivel akármit is csinálni.. sajnos magányos típus vagyok ha egyedül vagyok nagyon unatkozom és befordulok.. azt szeretném elérni hogy egy nap annyit gépezzek hogy lefekvés előtt pár órát.
2015. ápr. 18. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Eléggé ellentmondásos dolgokat írsz. Haverokkal bandázol, iszol, buli, minden... Mégis "magányos" vagy, legalábbis így érzed. A gépezéssel is csak a társaságot próbálod pótolni, valójában nem tudod elviselni, hogy egyedül legyél (szerintem). Szomorú, ha ennyire nem tudod hasznosan kezelni a szabadidődet. Ez a "befordulás" tudod nem olyan rossz dolog, egy kis önismeret sosem árt, nem kell elmenekülni előle. Inkább gondolkozz el azon, hogy miért nem vagy boldog saját magaddal és arra keress megoldást.
2015. ápr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vegyetek egy kutyát, vagy esetleg egy kis háziírás sem árt, viszont nehogy elkezdj olvasni!!!
2015. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnos igen ezvan nem tudom elviselni az egyedüllétet a magányt.. nem tudom feltalálni magam be is vallom de ez ellen mit lehet tenni?
2015. ápr. 21. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerd meg, fejleszd önmagad és élvezz ki minden egyedül töltött percet, jöjj rá, hogy milyen értékes ember vagy! Manapság nagyon sok mindenki problémája a társfüggőség (na meg az ellentéte), nehéz megtalálni az egyensúlyt, az aranyközéputat. Szerintem addig még oké a társaság/egyedüllét, amíg nem érezzük magunkat kiszolgáltatottnak, alárendeltnek a helyzettől. Persze jó, ha az embernek vannak barátai, pláne, ha megy a bandázás, de te is ott vagy magadnak, észre kell, hogy vedd és foglalkozz evvel. Csak magadra számíthatsz végső soron, nem mindegy, hogy kivel maradsz, mikor egyedül maradsz.
2015. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat de sajnos nem bírom elviselni ha egyedül vagyok... akármit csinálok egyedül sosincs meg az a jó kedv, pedig nagyon életvidám ember tudok lenni szeretik a társaságom, de én valahogy úgy vagyok vele hogy a dolgok akkor a legjobbak hogyha megtudom osztani valakivel együtt tudok nevetni valakivel... persze nem vagyok egyáltalán pletykás és a sz*rt sem keverem sosem.
2015. ápr. 22. 18:20
 9/9 anonim válasza:
Szerezz egy barátnőt. Vele nem fogsz unatkozni...
2015. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!